.

.

12 Színek LC/APC-G657A1-1,2 m-0.9 mm-es PVC / Optikai Pigtail

12 Színek LC/APC-G657A1-1,2 m-0.9 mm-es PVC / Optikai Pigtail

HUF 3375.00
Áruk mennyisége


1 Leírás
Optikai patch kábel, valamint pigtail csatlakoztassa a különböző típusú csatlakozók, mint például ST, FC, SC, LC, vagy MU . A kiváló minőségű kerámia foglalat, jó megfelelőségi alacsony beiktatási. Pedig széles körben használják a Távközlési Hálózatok, Adatátvitel, Vizsgálati Berendezés a LAN KÁBELTÉVÉ stb.
2 Funkció
Alacsony beiktatási vissza reflexiós veszteség
Jó exchangeability
Jó Tartósság
Magas hőmérséklet stabilitás.
Kiváló Minőségű, Szabványos PC/UPC/APC Polírozás
Szabvány : IEC B Osztály
3 Optikai Teljesítmény Elem PC UPC APC Vizsgálat Hullámhossz (nm ) 1310nm&1550nm beiktatási Max (d B) 0.25 Vissza Veszteség (d B) 50 55 60
3 D Szemüveg : Elem UPC APC Φ0.125mm Φ0.25mm Φ0.125mm Φ0.25mm-es Körzetben Görbe(mm) 7~25 10~25 5~12 Apex Offset(um) ≤50 Szál Magasság(nm) 0.5-re Polírozás Szög(°) 8±0.3
4 Alkalmazások :
-Optikai kommunikációs rendszer;
-Optikai hozzáférési hálózatok;
-CATV
-Optikai adatátviteli
-Optikai Vizsgálati Berendezések

Csatlakozó típusa:
LC/APC
Márka Név:
CICVCHC
Elem Hossza:
1m
Modell Száma:
P02-004
csatlakozó:
LC/APC
Kábel Méret:
0.9 mm
Ütköző Anyagot:
PVC
Optikai Típus:
Egyetlen Mód (9/125) G657A1
Puffer Szín:
12 szín
Hossza:
1.2m
Csomagolás:
12Colors per nagy poli táska
R

Legjobb ajánlatok