.

.

1km SM 1310/1550nm OTDR Halott Zóna Eliminator, Rost Gyűrűk ,Száloptikás OTDR Dob Kábel Doboz

1km SM 1310/1550nm OTDR Halott Zóna Eliminator, Rost Gyűrűk ,Száloptikás OTDR Dob Kábel Doboz

HUF 24165.00
Áruk mennyisége

KOMSHINE ODZE-1000
Optikai OTDR Dob Kábel Doboz/Szál Gyűrű/OTDR Halott Zóna Eliminator a Hossza 1000 Méter
* A hordtáska által az USA-PELIKÁN : Vízzáró*, crushproof, illetve por*
* Gumi bélés extra védelem páros, mint o-gyűrűs tömítés*
* Automatikus Nyomás Kiegyenlítő Szelep - egyenlegek belső nyomás, tartja a vizet*
* Rozsdamentes acél hardver*
*Az esetben képes a víz alatt alatt 1 méteres vízben 30 percig megfelelően IP67 vizsgálati paraméterek *
* Hajók 24 Óra múlva *
* Biztosítunk OEM szolgáltatások, A Saját Felkínálja Rendelkezésre, MOQ : 1 Darab *
* Csatlakozó Típus : FC/SC/ST/LC(UPC/APC) - FC/SC/ST/LC(UPC/APC) *
Célja, hogy segítse a vizsgálata optikai kábel használatakor az OTDR. A OTDR Dob Rost doboz használt Optikai Idő Domain Reflectometers (OTDR van) annak érdekében, hogy minimalizálja a mellékhatások az OTDR elindítása impulzus mérési bizonytalanság. Kapható különböző konfigurációk, valamint szál hossza Jellemzők : www.komshine.com Pulzus Szupresszor, Dob Mezőbe, késleltető Vonal, Telepítés/Tesztelés, Oktatás, Kalibrálás Összetett Reteszt is pozitív pecsétet, könnyen nyitható a zár funkciót. Nonmetal építési nem dent, rozsdásodik, vagy conduce villamos energia, Víz, por, illetve bebizonyítani, amely lehetővé teszi a készüléket, hogy figyelembe szinte bármilyen környezetben, az Ügyet a ház 2000 méter rost Auto Lefúvató Szelep miatt változik a tengerszint feletti magasság, illetve hőmérséklet
Műszaki adatok :
Hossz x Szélesség x Magasság 9.37"x 5.56" x 2.62" Anyag SR Polipropilén Szín Sárga /Kék Súly 0.75 kg (rost nélkül) Működési hőmérséklet -40 C - +55 C Tipikus Veszteség
Lehet, hogy mint :

Márka Név:
komshine
Csatlakozó típusa:
KT/UPC
Modell Száma:
ODZE-1000
Elem Hossza:
1m
csatlakozó:
FC/SC/ST/LC(UPC/APC)-FC/SC/ST/LC(UPC/APC)
Hossza:
1000 meters
Vevő Címke:
elérhető
Hullámhossz:
SM
Név:
OTDR Dob Kábel Doboz
Vizsgálati eredmények:
Aviliable
R

Legjobb ajánlatok